Co je iRent?

iRent.cz je největší databáze autopůjčoven v České Republice. Obsahuje více než 200 autopůjčoven a více než 1400 vozů. Na iRent.cz potřebujete k vyhledání vozu k pronájmu s výslednou cenou jenom 4 kliknutí.


Jak najít vůz k pronájmu jen s pomocí 4 kliknutí?


  • 1, vyberte datum OD KDY chcete pronajmout vůz
  • 2, vyberte datum DO KDY chcete pronajmout vůz
  • 3, vyberte místo KDE chcete vůz pronajmout
  • 4, klikněte na tlačítko VYHLEDAT VŮZ K PRONÁJMU


iRent Vám najde množství vozů s KONEČNOU CENOU PRONÁJMU podle vybraného počtu dnů. Vozy můžete následně uspořádat podle více parametrů, například podle ceny.


Jestli si to přejete, můžete vyhledat vůz i podle maximální ceny za den. V horní části iRent.cz stačí zvolit CENA ZA DEN a zobrazí se jenom vozy do vybrané ceny.


V případě, že hledáte specifickou značku vozu, model, vůz na určitý druh paliva anebo jiné, můžete vyhledávat pomocí POKROČILÉHO VYHLEDÁVÁNÍ.


Po vyhledání a vybrání vozu k pronájmu můžete přímo kontaktovat autopůjčovnu, nebo odeslat vaší žádost prostřednictvím tohoto formuláře. Tato žádost se zašle autopůjčovně, která vybrané vozidlo vlastní a následně Vás bude kontaktovat.


Už nemusíte hledat jednotlivé autopůjčovny na internetu a počítat cenu za pronájem manuálně podle ceníku. iRent vypočítá všechno za Vás a Vy si vyberete vozidlo, které Vám nejvíc vyhovuje. Ceny se počítají podle ceníku autopůjčoven. iRent ceny nemění.


iRent obsahuje i speciální akce, které zveřejňují autopůjčovny.


V případě, že Vám autopůjčovna nabízí jinou cenu, než jaká je na iRent.sk, neváhejte a kontaktujte nás buď pomocí formuláře, emailem, nebo telefonicky.


Rent.cz není autopůjčovna a nevlastní žádný vůz. iRent.cz je databáze autopůjčoven a jejich vozů.

Reklama